• Poslední
Vysoce kvalitní čistý kašmír luxusní teplé a měkké ručně pletací příze DarkVoilet 233-623

Vysoce kvalitní čistý kašmír luxusní teplé a měkké ručně pletací příze DarkVoilet 233-623

Kč 600.00
Kč 659.80
Množství zboží
Současnost


DŮLEŽITÁ POZNÁMKA : (Prosím, přečtěte si pečlivě před nákupem položky) jsou umístěny v Vnitřní Mongolsko, Čína (vnitrozemí), a položky jsou dodávány z Vnitřního Mongolska.
Můžete si také představit, že přepravní sazby z Číny je vysoká.
Garantujeme všechny objednávky skutečné Zásilky přes China Post mezinárodní ekonomika lodní dopravy . a snažíme se poskytnout co nejlepší služby s nejlepší ceny. Protože nemůžeme dělat moc o poštovné, a jen aby se vaše celkové náklady nižší, snažíme se, aby příze s nejnižší ceny. Mezinárodní doprava vyžaduje složitější lodní postupy (např. obou zemí celní, tranzitní stanice atd.), to bude pravděpodobně trvat delší dobu, pro vaše zboží dorazí na konečné místo určení.
Navíc, prosím, vezměte to v úvahu při odchodu klientů pro náklady na dopravu a dodací dobu. Jsme opravdu ocenil, pokud necháte vysoké hvězdy. Prosím, přečtěte si tyto podmínky důkladně před uvedením vaši nabídku.
Pokorně se, že PROSÍM, nechte nás 5-hvězdičkový Podrobné Prodávající Hodnocení, protože znamenají "nejste spokojeni", rovnajícím se negativní zpětnou vazbu. Jako to, co jsme řekli dříve, pokud nejste spokojeni v každém ohledu, prosím, kontaktujte nás pro řešení.
Položka Informace :
V roce 2015, tento průřez příze vyletěl v popularitě. Velké stehy znamenalo rychlejší pletení a méně intenzivní koncentrace, což způsobuje to pletení být velmi uvolňující pro pracující osoby.
Velmi populární hmotnost dnes s profesionální lidi, kteří plést pro hobby a vzít své pletení všude. Úplety rychlé a snadné opravit chyby.
Důležité
nákup dostatek příze jednoho barvivo hodně k dokončení své oblečení.
Garantované
nejlepší kvalitní příze
Pro všechny účely
pletení háčkování vyšívání
univerzální příze, vhodná pro středně těžké svrchní oděvy, například svetry, bundy,sukně,trička,šály,rukavice a palčáky.
S naprosto přijatelnou cenu! Obsah vlákniny : 100% Kašmírové Příze Hmotnosti Skupina : 1# Ponožky baby příze Prstoklad Navrhl Velikost Jehly : US 1-3 (o 2,25-3,25 mm) Množství : míč 3 x 50 gr Jednotka Míč, Hmotnost : 50 gr. (1.7635 oz.) na plese X 3 míč, Jednotka Míč, Délka : 251 yardů (230 m) na plese X 3 míč Hlavní Barva viz foto pro podrobnosti. Kol # 233-příze Umýt Péče Prát Teplý, Jemný, Suchý Byt Klíčová slova : Mimořádně pocit, měkké a pohodlné
Bílá Stříbrná Šedá Červená Béžová Růžová Berry Růžová Tmavě Šedá tmavě šedá Tmavě Červená Tmavě Kaštanově hnědý Červený Černý Písek, Zelené, Fialové Olivově Zelené Víno Royal Purple Královská Modrá Víno Černý Lovec Zelená Fialová Hnědá Dark Voilet Tan Orange Fuchsia Indigo Fialová Magenta
Kupující Informace : snažíme v našich silách, aby vám nejvíce spolehlivý, cenově dostupný způsob, přepravní služby. Ale někdy mezinárodní dodávky je vysoce závislý na kurýrní společnost a místní zvyky/cla. Pokud nechcete dostávat položku na dobu, prosím, kontaktujte nás pro další pomoc. Děkuji vám za pochopení.

Podrobné charakteristiky

Technics:
ring točil
Použití:
Ruční Pletení
Typ Produktu:
Ostatní Nitě
Vzor:
Barvené
Příze Typ:
Česaná
síla:
260
Styl:
Ruční Pletení
Twist:
360
Materiál:
100% Kašmír
Funkce:
Eco-Friendly
Rovnoměrnost:
12.6
Číslo Modelu:
233-
Příze:
22/3
Typ:
100% kašmír

Podobné produkty