• Poslední
2 panely zvířat plátno malba, moderní domov umění obří černé a bílé obrázky, plakát Bílý Kůň Beauty ložnici doporučení

2 panely zvířat plátno malba, moderní domov umění obří černé a bílé obrázky, plakát Bílý Kůň Beauty ložnici doporučení

Kč 399.80
Množství zboží
Současnost


1) přijatelnou alternativu k originální umění, plátno vyskočí ze zdi s bohatou texturu, barvu a detail. Umělec-grade, bez kyselin bavlněné plátno vytváří elegantní vzhled. Plátno může být solded jako tisky, včetně Rámu. Strávník v 2 cm je vyhrazeno na každé straně plátna. Můžete DIY mount obraz jádra s dřevěnými nebo jakýkoliv snímek se vám líbí. Obraz jádra bude vrácena a dodávány v pevném Trubice.
2) poskytujeme také nosítka bary. K dispozici jsou 2 typy. Jeden je DIY kit. Nosítka jsou již dobře řez a poslal k vám ve velkém. My vám poskytne pokyny, takže můžete sledovat sestavit. Tedy, můžete to udělat, a aby obrazy připraven k zavěšení do sebe. To je pro nákladní úspora nákladů účel. Ale co je důležitější, je to pro DIY fun.
Jiný typ nosítka jsou sestaveny u nás. Je připraven k zavěšení.
3) Máme spoustu možností rámu, a různé barvy a textury jsou k dispozici. Můžeme přizpůsobit rámové sady pro vás. Ale co doporučujeme, jsou barvy v Černé, Bílé a Dřevěné. Rám citátu výše, zahrnuje nosítka zadek, ale nezahrnuje obraz jádra/tisky,
1. Termíny dodání : nabízíme EMS a další mezinárodní spediční služby do doby, než váš souhlas k zaplacení nákladů. Můžeme loď woroldwide přes CPAM zdarma, doporučujeme také platit dodatečné náklady, například, přes Fed Ex, DHL, TNT, takže se můžete dostat do 10 pracovních dnů. Standardní doba dodání reference :
Jihovýchodní Asie : 10-15 dny
Západní Asii a Severní Asii : 15-25 dní
Blízký Východ : 15-25 dní
NÁS : 10-20 dní
UK/AU : 15-25 dní
Kanada : 20-25 dny
Belgie /Francie/Německo/Švédsko : 20-30 dní
Rusko : 25-45 dní
Zbytek Evropy : 25-35 dní
Střední a Jižní Amerika : 25-40 dnů
Afrika : 30-45 den
2. Pozornost :
a) Zdarma se vrací do 15 dnů po obdržení. Ale prosím laskavě být odpovědný za přepravní poplatky vrátit.
b) Tam může být menší barevný rozdíl mezi aktuální obraz a zobrazení na monitorech vzhledem k nastavení monitoru a další efekty. Prosím, buďte opatrní, než nabídky.

Podrobné charakteristiky

barva:
12x18inch Tisk 2ks, 16x24inch Tisk 2ks, 20x30inch Tisk 2ks, 24x36inch Tisk 2ks, 28x42inch Tisk 2ks, 30x45inch Tisk 2ks, 32x48inch Tisk 2ks
Vzor:
Nálepka Na Zeď Letadlo
Styl:
Moderní
Klasifikace:
Na Zdi
Číslo Modelu:
QB-039
is_customized:
Yes
Typ:
Tisknout
Kaligrafie a malby typ:
Malířské Plátno

Podobné produkty