• Poslední
KT Světlomet pro Suzuki GW 250 2013+ LED Angel Eye Červený Démon Oko Motocykl HID Projektor Sestavy

KT Světlomet pro Suzuki GW 250 2013+ LED Angel Eye Červený Démon Oko Motocykl HID Projektor Sestavy

Kč 4980.00
Množství zboží
Současnost


Motocykl Světlomet Shromáždění 55 W LED Angel eye s Démon Oko HID Projektor Len Pro GW250
Motorka světlo Přímo fit a snadno instalace 1. Parametry HID žárovky
Výchozí Napětí : 23 KV
Jmenovitý Výkon : 55 W
2 . Parametry Angel Eye
Vstupní Napětí : 12 V
Jmenovitý Výkon : 3 W
Životnost : 25000 H
Barva : Bílá
3 . Parametry Démona oka
Vstupní Napětí : 12 V
Jmenovitý Výkon : 3 W
Životnost : 25000 H
Barva : Červená
4. Aplikace : GW250 Vlastní Montáž Světlometů , přímo nahradit OEM světlometů.
5. Balení Seznam
1 X Montáž Světlometů pro GW250
1 X HID Projektor s HID žárovky ( high low beam funkce)
1 X Vysoce Kvalitní Extra Slim HID Předřadníku pro vysoké/nízké světlo
1 X Angel Eye s zapalovač
1 X Démon Oko s zapalovač
1 X Relé Kabeláže ( připojení k baterii a původní high/low beam switch)
Jakékoliv dotazy ohledně odbavení,prosím, kontaktujte nás bez váhání.
Často Kladené Otázky
1. Co je angel eye?
Angel eye LED (studené katodové fluorescenční osvětlení) světlo připojené kolem objektivu projektoru, bude to rozsvítí pomocí angel eye střídače (zapalovač). Obvykle, několik různých barev jsou k dispozici pro angel eyes, jako je Bílá, Modrá, Červená, Zelená a Žlutá. Můžete si vybrat jednu požadovanou barvu mezi nimi.
2. Co je démon (ďábel) oko?
Démon (ďábel) oko je LED světlo, vestavěný uvnitř objektivu projektoru, bude to rozsvítí pomocí démona oko střídače (zapalovač), se liší od angel oči, a démon oko světlo vyzařující ven z objektivu projektoru. Ve většině případů, ten démon oko bude se rozsvítí současně s angel eye. Démon oko světlo bude jednou zmizela hlavní světlo bylo zapnout. Když hlavní světlo vypnout, démon oko se objeví znovu! Obvykle, několik různých barev jsou k dispozici pro démona oči, jako je Modrá, Červená a Zelená. Můžete si vybrat jednu požadovanou barvu mezi nimi.
3. Jak se úhel oka nebo démon oko pracovat?
To bude rozsvítit pomocí andělských očí /démon oko střídače (zapalovač), a obvykle to bude napojen na hnací světlo. To může být také použit jako denní světlo.
4. Která žárovka barvu si mám vybrat?
Mnoho lidí věří, že čím vyšší barevná teplota, tím jasnější lampu. To je úplně špatně. Barevná teplota je pouze měřítko pro měření barevného světelného výstupu. To je odkaz čistě pro barvy a stejně tak může být nazýváno Bílé, Zelené nebo Modré.
Realita je na stupnici výš, lampy jsou méně jasné, že se stal. 6000 K lampy jsou cca 5-10% jasnější (měřeno v Lumenech, ne stupňů K) než 8000 K. 4300 K má lepší penetraci v porovnání s 6000 K, particalur v deštivý den, nebo mlha dnů. A 6000 K je nejlepší kombinace barev a jasu! 8000 K a 10000 K vypadá v pohodě a přitažlivost s docela spokojen světelný výkon, mnohem jasnější, než zásoby halogenové žárovky.
Stupňů K = pouze barvy Lumen = Jas
5. Musím koupit další příslušenství k dokončení instalace?
HID projektor světlometů sestavy je zahrnuto veškeré potřebné příslušenství, které potřebujete pro instalaci.Montáž světlometů HID projektor, HID žárovky, HID Předřadník, kabelový svazek, angel eye a démon oko (volitelné)
6. Mohu nainstalovat sám?
Doporučujeme tento zvyk montáž světlometů být nainstalovány profesionální mechanik zajistit výkon. Pokud retrofitter obeznámeni s systém osvětlení, a vzít v úvahu vysoké náklady na pracovní sílu, retrofitter může udělat podle sebe a v souladu s návodem k obsluze.
7. Za jak dlouho je záruka? Jak mohu uplatnit záruku, je-li vadné našel, musím poslat zpět vadné zboží?
Jeden rok záruka bude nabízena pro tento vlastní montáž světlometů, pokud je vadné (závada) se zjistí během záruční doby, budeme poskytovat zdarma náhradní součásti k nahrazení vadné jeden, zvažte vysoké přepravní náklady a zákazník daní, nepotřebujeme, aby naši zákazníci poslat zpět vadné zboží nám, ve většině případů budeme požadovat, aby zákazníci mohli posílat obrázky nebo video důkaz, vadné nebo chybné funkce. Přepravní náklady na výměnu náhradních dílů bude mít na straně zákazníka. Pokud je vadné (závada) je nalezen po záruční době, můžeme také zajistit náhradní díly za rozumnou cenu.

Podrobné charakteristiky

Příkon:
55W
Typ Položky:
Montáž Světlometů
Značka:
KT
Záruka:
1 rok
Spotřeba Energie:
1 X 55 W
Položka:
motocykl montáž světlometů
Démon Barva Očí:
Červená
Stav:
Nové
Povrchová Úprava:
chromovaný
Umístění na Vozidle:
PŘEDNÍ
strip světlo:
No
Angel Barva Očí:
Bílá
Typ Materiálu:
Plastové A Kovové

Podobné produkty