• Poslední
Runleader RL-TM003A Digitální TEMP METR teploměr Digitální LCD teplota metr pro motocykl pit bike generator motorového oleje

Runleader RL-TM003A Digitální TEMP METR teploměr Digitální LCD teplota metr pro motocykl pit bike generator motorového

Kč 758.00
Kč 998.00
Množství zboží
Současnost


Runleader je hrdý na to, představit nové RL-TM003 A Digitální Podsvícení Temp čtvereční.
To může fungovat na většině zařízení nebo stroje.To má silný Temp systému, stejně jako některé další unikátní funkce, design.
Teplota Měřicí Systém Včetně : měření aktuální teploty, MAX Temp a nastavení průběhu teploty, funkce varování,
jednotka teploty displej může být nastaven uživatelem, čidlo teploty typ lze vybrat podle uživatele, atd
Unikátní Design Včetně : snadno instalovány,vyměnitelné CR2032 baterie,data uložená automaticky po výměně baterie,zelené podsvícení velký LCD design,atd.
Kromě toho, že výrobky mají CE a ROHS certifikace. To má patent, a to jak v Číně a ve Spojených Státech .
Metr ukazuje aktuální teplotu zkušební bod.
Po správném připojení, teplota se bude měřit přímo a obnovovací frekvence je 8 sekund.Teplota chyba měření je ±1% .
Věnovat pozornost, že naše výchozí částí teplotní čidlo NTC. Mají požadavky PT100, prosím, kontaktujte servisní středisko nebo zanechat zprávu, když místo pořadí.
Tento přístroj rekordní MAXIMÁLNÍ Teplota, které lze zobrazit a resetovat stisknutím tlačítka uživatelem.To pomůže uživateli vědět, že teplota na zkušebním bodě.
Jak vysoká teplota může poškodit věci na základě materiálu tam. Jiný úhel, různé omezené teplotě.
Vysoká teplota, aby se věci poškozené. Jak důležité je připomenout, vysoká teplota ! Přes upozornění teploty lze nastavit podle uživatele.
Tento přístroj má 2 jednotky teploty v systému, které mohou být nastaveny uživatelem. A to také má 2 možnosti snímače teploty.
Ten default je NTC,které je třeba koupit uživatelem v navíc je PT100.
Tento tach motohodin použít více vynikající materiál, má plné zobrazení displeje, který nechal uživatel vidět na obrazovce jasnější v různých úhlech.
Tento tach motohodin, nevyžaduje žádné další napájení. To má vnitřní baterie a baterie může být nahrazen.
Data budou automaticky uloženy při výměně baterie. Má delší životnost než tach hodin metr, který baterie může být nahrazen.
O Nákupu
1. Si můžete zakoupit přímo kliknutím na platformě.
2. Sleva prodej akce se bude konat nepravidelné na platformě. Můžete přidat našem obchodě do Mé Oblíbené Prodejny.
3. Pokud potřebujete oznámení v předstihu, nebo vás upozorní na to, že den o propagační činnosti, prosím, zanechte nám zprávu. Budeme vás informovat v období propagační činnosti.
4. Pokud si koupíte více než jeden kus v době, můžete si vybrat odpovídající přípravek odkaz, nebo kontaktujte naše Servisní Středisko. Sleva bude uveden velmi brzy.
5. Pokud jste obchodník, můžete nám poslat vzkaz, nebo se obraťte se naše Servisní Středisko, dobré ceny a nových produktů, návrhy budou uvedeny.
O Platbu
1. Přijímáme platby v Alipay.
2. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.
3. Pokud nemůžete pokladně okamžitě po ukončení aukce, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu platby. Přátelský doporučujeme vám věnovat brzy, takže jsme schopni zajistit přepravu, jakmile je to možné.
O Lodní Dopravy
1. Po celém světě Dopravu(s Výjimkou některých zemí). Za normálních okolností, bude to trvat 7-22 pracovních dnů dorazí(Sat. & Sun. A svátek vyloučeny.)
2. Položky jsou obvykle dodávány s 1-3 pracovní den poté, co vaše platba byla vymazána (Sat. & Sun. A svátek vyloučeny.)
3. Daně a poplatku nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní poplatek. tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.
4. Poznámka : doufáme, že dorazí včas, ale protože to je mezinárodní dodávka, dodací lhůta bude velmi záleželo na logistické společnosti a místní počasí, cla/clo, poštovné, doufám, že se vám porozumění.
5. Pokud jste neobdrželi položky do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat doručení informace a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka.
6.Vyplňte, prosím, kompletní příjemce jméno a dodací adresu a kontaktní informace.
O Záruku
1. Pokud jste obdržel nesprávné, poškozený, vadný, nebo položky, jak je popsáno, prosím, kontaktujte nás pro částečné/úplné vrácení peněz nebo výměnu na naše náklady.
2. Obdrží výrobek do 7 dnů, budeme rádi, aby výměnu nebo vrácení peněz pro vás, tak dlouho, jak všechny originální balení a příslušenství jsou v původním stavu.
3. Pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni se svým nákupem, prosím kontaktujte nás a my uděláme naše nejlepší, aby to vyřešit.
4. Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka.
O Návrat a Vrácení peněz
1. Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a musíte nám poskytnout přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat.
2. Pokud se vrátí na problémy s kvalitou výrobku,vrátíme vám plnou vítězná nabídka částku, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, po oba Kupující a Prodávající zrušit transakci z aliexpress. nebo, můžete si vybrat, mít náhradní.
O Zpětnou Vazbu
1. Zpětná vazba je velmi důležitá,doufáme, že můžete nás okamžitě kontaktovat předtím, než dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu,takže se můžeme snažit v našich silách, aby jste spokojeni. Negativní zpětná vazba nemůže vyřešit žádné problémy, pokud nevíme o tom.
2. Když se zobrazí položka, a

Podrobné charakteristiky

Položka Výška:
1.3cm
Značka:
runleader
Název Modelu:
RL-TM003A
Šířka Položky:
3.7cm
Speciální Funkce:
počítadlo motohodin/otáčkoměr
Externí Testování Certifikace:
CE
Položka Délka:
7.5cm
Typ Materiálu:
ABS
Hmotnost Položky:
65g

Podobné produkty