• Poslední
Meike MK Vertikální MK-6D BG-E13 Bateriový Grip pro Canon EOS 6D +2x LP-E6 +Nabíječka

Meike MK Vertikální MK-6D BG-E13 Bateriový Grip pro Canon EOS 6D +2x LP-E6 +Nabíječka

Kč 1385.80
Množství zboží
Současnost

Úvod :
Canon BG-E13 Bateriový Grip je volitelný power pack navržen speciálně pro Canon EOS 6 D Digitální SLR Fotoaparát. To pojme až dvě LP-E6 baterie nebo šest AA Baterií, které nabízejí double-délka čas natáčení. To je zvláště užitečné, když se vezme výhodou fotoaparátu je Režim video, Live View Režim a jiných provozních režimech, které používají více energie.
BG-E13 nabízí řadu ovládacích prvků, jako jsou tlačítka spouště, Hlavní Volič, AF výběr bodu tlačítko AE lock/FE lock tlačítko, AF tlačítko start, multi-controller, a multi-funkční tlačítko. To je ideální pro vysoký objem a snadné vertikální fotografování.
Vlastnosti : Použití pro jedno nebo dvě LP-E6 Li-ion baterie nebo šest AA baterií S úložným slot, který fotoaparát kryt baterie mohou být uloženy do úložiště slot. Spouště Hlavní Volič AF Výběr Bodu Tlačítko AE lock/FE lock tlačítko AF Tlačítko Start, Multi-controller Tlačítko Multi-funkční Tlačítko
Vhodné pro :
Canon EOS 6 D
Balení obsahuje : Bateriový grip x1 Baterie Časopis X2 Multi Jazyková příručka LP x1-x2 E6 Nabíječka pro LP-E6 x1 (Původní Výrobna Balíček)
Doporučujeme Produkty, Horké Produkty

Podrobné charakteristiky

Balíček:
Ano
Značka:
MEIKE
Kompatibilní Značka Fotoaparátu:
CANON
Model:
pro Canon EOS 6D

Podobné produkty