• Poslední
Slitiny 540 550 Motor, Chladiče Instalovat 40*40mm Ventilátor Chlazení Pro Rc Hobby Model Auta 1:10 Hsp Arrma Axiální Traxxas N10250 RCAWD

Slitiny 540 550 Motor, Chladiče Instalovat 40*40mm Ventilátor Chlazení Pro Rc Hobby Model Auta 1:10 Hsp Arrma Axiální

Kč 26.00
Kč 37.80
Množství zboží
Současnost


Vítejte RCAWD
Slitiny 540 550 Motor, Chladiče Instalovat 40*40mm Ventilátor Chlazení Pro Rc Hobby Model Auta 1 : 10 Hsp Arrma Axiální Traxxas
Pro typ vozidla RC Auta / Loď
Materiál Obráběné Slitiny Hliníku Pro Vozidla, Auta 1/10
Možnosti Barev Modrá Fialová Titan Černá Fialová Červená Stříbrná Žlutá Zelená Tmavě Modrá
Zdroj Paliva
-
Díly
Univerzální Díly
Balení Množství : 1ks
Hmotnost(g): 29
Popis : 540 550 Motor, Chladiče, Může Být Kartáčovaný Nebo Střídavý Motor .
Tloušťka : 40mm, Můžete Nainstalovat 40*40mm Větrák Chlazení Na Vrcholu, Cnc Obráběné 6061 Slitiny Hliníku, Eloxovaný Barva
Zákaznický Servis 1. O Platbu v Současné době následující způsoby platby jsou přijímány na Ali Express : Visa/Master Card/Maestro, možnost platby bankovní Převod, Web Money, Yandex.Peníze, Western Union,QIWI, DOKU, Mercado Pago, Boleto, TEF, Ideal, Giropay, Sofort Bankovnictví, služby przelewy24, mobilní telefon pro ruské (MTC, Mega Fon, Beeline, TELE2), American Express. Clik Zde Pro Více informací https : //icshall.alipay.com/hall/cate Question.htm?ccate Id=452&pcate Id=444&category Id=452&language=en_US 2. O Lodní dopravy můžete zvolit způsob dopravy, který chcete, když umístíte objednávku . 3. Odchodem zpětnou Vazbu, Prosím, kontaktujte nás první, pokud máte nějaké problémy s objednávkou . Nejlepší služby budou nabízeny.
O Produktech
O Barva : Kovové výrobky byly barevné anodická oxidace léčba . Někdy barva bude trochu jiný, jako anodická oxidace léčba . Doufám, že víš, že to před cílem.
O Nuly : Protože kov je velmi snadné být poškrábaný. Kovové výrobky mohou být některé vady na povrchu jako je scratch. Doufáme, že vaše pochopení.
O Různých Dávkové zpracování : možná každý dávkový proces bude nějakou différents s vzhled, to nebude mít vliv na produkty, pracovat. Doufám, že víš, že to před cílem.
O Dodací Adresu 1. potvrďte prosím, správnou adresu, než aby . Pokud potřebujete změnit adresu, po objednávce , prosím, zrušit a mít novou objednávku s správnou adresu . 2. prosím nabídky na mailovou adresu v angličtině. Analphabetic systém adresa nebude zaslán prostřednictvím přepravní společnosti . A tuto objednávku lze zrušit . Ali Express Premium, Doprava Na Ruský Kupující 1. Přijímač Jméno kaši být cestovní pas na jméno. 2. Měsíc hodnota by měla být menší než 1000 euro, a váha by měla být nižší než 31 kg . Nebo budete muset platit daň . 3. Množství výrobku v jedné velikosti nebo barvy , by nemělo být více než 5 ks . Nebo budete muset platit daň . 4. Po doručení Objednávky, přepravce vás bude žádat, aby nabídka číslo pasu , číslo pasu, jméno a číslo pasu Datum Vydání . A vy budete muset podepsána Celní odbavení licenční smlouvy on-line.
Kontaktujte nás pro vrácení peněz do 15 dní, pokud nechcete dostávat po 60 poštovné dní. Nabízíme sledovací číslo, které má informace o sledování . Vadí, pokud je výrobek rozbité při dopravě.

Podrobné charakteristiky

Použití:
Vozidla A Dálkové Ovládání Hračky
Číslo Modelu:
N10250
Pro Typ Vozidla:
Auta
Nástroj Dodávky:
Sestava Kategorie
Čtyři-Pohon kola Atributy:
Shell/Rám/Křídlo/Kus
RC Díly A Accs:
Motory
Materiál:
Kompozitní Materiál
Značka:
RCAWD
Dálkové Ovládání Periferní Zařízení/Zařízení:
540 550 Motor, chladiče
Upgrade Díly/Příslušenství:
Chladič Pro Motor 540/550

Podobné produkty