• Poslední
ASHANKS Profesionální kamerový Stativ s Video Hlavou Míč Hliníkové Přenosné pro Fotografické DSLR 8KG 142cm/55.9 Doprava Zdarma

ASHANKS Profesionální kamerový Stativ s Video Hlavou Míč Hliníkové Přenosné pro Fotografické DSLR 8KG 142cm/55.9 Doprava

Kč 1200.00
Kč 2399.60
Množství zboží
Současnost


ASHANKS A666 Hliníkový Fotoaparát Stativ s Profesionální Video kulovou Hlavou pro Přenosné Fotografické DSLR Fotoaparát 8 KG 142cm/55.9" Specifikace :
Stativ
Značka : ASHANKS
Medel : A666
Materiál : Hliník
Hmotnost : 1.32 kg
Maximální Zatížení : 8kg
Max. Výška : 142cm
Složený Délka : 39cm
Sekce : 4
Typ Hlavy : Kulová Hlava
Kulová Hlava :
Značka : ASHANKS
Rychloupínací Deska : 3.7*3.7*0.9 CM
Čistá Hmotnost : 0.17 kg
Průměr základny : 47.5 mm
Míč Průměr : 28mm
Výška hlavy : 90 mm
Maximální Zatížení : 8kg
Typ Hlavy : Kulová Hlava
Seznam Balíčků :
1 * Stativ
1 * Fluidní Hlavu
1 * Rychlé Uvolnění Desky
1 * Taška
Zpětná vazba
Vaše Spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.
Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb,prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakýkoliv problém a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.
Zásilka
Pokud zvolíte dopravu zdarma,Budeme mít právo na změnu vyjádřit společnosti.
Nezaručujeme dodání času na všechny mezinárodní přepravě v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích,které mohou ovlivnit, jak rychle se vaše výrobky je kontrolována.
Vezměte prosím na vědomí,že Kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky,Makléřských poplatků,cel a daní,pro dovoz do vaší země.Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání.Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.
Vrátí My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně,kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek,Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny,kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty,nebudeme poskytnout kupujícímu náhradu. Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.Před vrácením zboží,prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás.Poté, co jste dát položky do logistické společnosti,pošlete nám, Prosím, sledovací číslo.

Podrobné charakteristiky

Balíček:
Ano
Typ:
Profesionální Stativ
Délka ve složeném stavu (mm):
390
Číslo Modelu:
A666
Použití:
Video Kamera
Max Extened Délka (mm):
1420
Materiál:
Hliník
Hmotnost (g):
1320
Značka:
ASHANKS

Podobné produkty