• Poslední
Plné SquareRound Vrták 5D DIY Diamantový Malování Orel létání ve vzduchu 3D Výšivky Cross Stitch Mozaika Home Decor WZ

Plné SquareRound Vrták 5D DIY Diamantový Malování Orel létání ve vzduchu 3D Výšivky Cross Stitch Mozaika Home Decor

Kč 98.00
Kč 150.00
Množství zboží
Současnost

Vítejte v Obchodu jméno : Funkce : Plné Náměstí/Kolo diamond malování Aplikace : domácí/hotel/kancelářské dekorace a Vánoční, narozeniny, strana, dárky Barevné Množství : 10-55 Barvy O Vrtání : 100% Plné náměstí/kolo vrták Materiál : Náměstí/Kolo Pryskyřice Diamantové Obrázek velikost : Jakýkoli velikost může být vlastní O Rám : Bez Rámu, Po dokončení potřebné pro přilnavost na místní koupit Rám Plátno Balíček : Roll up , Vyhnout se Záhyby Balíček Zahrnuje : Plný vrták diamond , tištěné tkaniny, nástroje O balení: ≤ 30x40 cm plastový sáček balení , ≥ 30x40 cm barva box balení O Velikosti : Mozaika produktů,větší velikost ,efekt je lepší, doporučujeme zvolit velikost 30x40 cm.
Mozaika produktů,větší velikost ,efekt lepší
1 : Vzhledem k omezení měření, skutečná velikost bude mít jistě nějaké drobné chyby (méně než 2 cm).
2 : Všechny velikosti v našem obchodě obvykle znamená Velikost Obrázku .
Základní na HD plátně
Položky zahrnují : vrtačka,plátno,zásobník,bod diamond drill pero,lepidlo,papír A4,krabice/papírové balení Tipy : prosím zkontrolujte pečlivě, po obdržení zboží,pokud máte problém,prosím, smlouvu nás
1 : Otevřete balíček,zkontrolujte soupravy, zda všechny díly jsou kompletní nebo ne. 2 : Zkontrolujte, zda pryskyřice diamanty barev a odpovídající barevný kód 3 : Vyberte znak (symbol),najít odpovídající diamanty 4 : Použijte pero vyzvednout diamant,dát ji na odpovídající pozici 5 : Po dokončení lehce stiskněte dolů s diamanty ruce, držet je pevně připojen. POZNÁMKA : vyplňte, Prosím, vaše celé jméno včetně křestní jméno,Prostřední jméno a příjmení při provádění platby.
Vyplňte prosím vaši správnou adresu včetně vašeho bytu Č.,Ulice,Město, Region a Zemi,Jinak váš pozemek by mohlo být pravděpodobně se vrátil!
Vystřihnout,udělat,měření může způsobit, že velikost odchylky (plus a mínus 1-2cm kolísání),barevná aberace je vzhledem k monitorů,předpověď počasí,osvětlení a další faktory,Obrázky budou mít různé barvy v různých monitorech, ale to nemá vliv na vzhled obrazu,Prosím pochopit.
Vážení kupující, pokud nejste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu, pak se budeme snažit v našich silách vyřešit problémy a budete spokojeni. To je pro nás velmi důležitá a děkujeme za pochopení.
Díky za návštěvu a přeji hezký den. [Tipy] : pryskyřice diamond nepoživatelné, nenechte děti hrát, aby se předešlo nehodám, jako je polykání.

Podrobné charakteristiky

Velikost:
Square 20x25cm, Round 20x25cm, Square 30x40cm, Round 30x40cm, Square 40x50cm, Round 40x50cm, Square 50x60cm, Round 50x60cm, Square 60x75cm, Round 60x75cm, Square 80x100cm, Round 80x100cm
Vnější Obal:
Barevné Krabici
Plátno Způsob Balení:
Srolované
Použití:
Obrazy
Vkládání Oblasti:
Plné
Styl:
Evropský a Americký Styl
Materiál:
Pryskyřice
Formulář:
trojrozměrný
Diamantový tvar:
Náměstí
Vzor Typu:
Scénický
Značka:
DUTEY
Rám:
No
Počet Barev:
1-55
diamond tvar:
Náměstí/Kolo
Použití:
Bytové dekorace/samolepky na Zeď/dárek
O Diamanty:
100% plné Náměstí A Kulaté vrták
Technics:
Vysoce Kvalitní Tiskový Stroj
Diamant typ:
3D , 5D
Kvalita Produktu:
dobrý
Rychlost dodání:
rychle
Výhody:
Plátno Balíček:
Roll up , Vyhnout se Záhyby
Další názvy:
Diamond malování, Diamond vyšívání, Mozaiky, Křížový steh, Malování

Podobné produkty