• Poslední
PRODEJ Růžové Velké 7-9mm BAROKNÍ přírodní Sladkovodní PEARL 17 Náhrdelník-nec5783

PRODEJ Růžové Velké 7-9mm BAROKNÍ přírodní Sladkovodní PEARL 17 Náhrdelník-nec5783

Kč 158.00
Kč 219.80
Množství zboží
Současnost


Doprava
1. Výchozí způsob dopravy je letecká pošta, která nemá žádné celní problémy na většině časů. Uděláme, co bude v našich silách, aby vám pomohl v importu zboží. Pokud chcete rychlejší shpping metoda,
nabízíme ems a dalších Express. Můžete nás kontaktovat pro přesnou částku, pokud si nejste jisti, expediční poplatek pro vaši zemi.
2. To trvá asi 7-20 dní pro leteckou zásilku, aby se dospělo v USA,velké BRITÁNII,Kanadě, a většina Evropských zemí, ale to bude trvat 20-50 dní do Jižní Ameriky klienty. Pokud si nejste jisti, o své zemi služby, prosím, laskavě kontaktujte mě pro více informací.
Další Pokladna Instrukce
Vždy se snažíme v našich silách, aby Legálně Minimalizovat své dovozní cla (nebo GST nebo V. a. T. nebo jiných Daní). Ve většině případů , tam je žádná cla. Nicméně, pokud žádné další poplatky vytvořené pro celní odbavení musí být hrazeny zákazníkem. Aby se zabránilo jakékoli neštěstí, jste navrhnout seznámit místní zvyky a nařízení vlády před nákupem.
Návrat politiky
Kupující by měl zkontrolovat balíčku, jakmile obdrží. Pokud balíček poškození během nákladní dopravy, prosím odmítnout podepsat pro balíček a vrátí se k nám. Pak kontaktujte nás okamžitě.
Pokud potřebujete vrátit, prosím, zkontrolujte, dvakrát pro potvrzení položky ne práci a kontaktujte náš zákaznický servis zástupce, dejte nám vědět podrobné problém a pošlete nám nějaké obrázky pro potvrzení. a pokud kupující trvat na návratu, po našem technický inženýr kontroluje přijaté návrat je bez jakýkoliv problém s kvalitou,všechny starosti je na náklady kupujícího.
Přijímáme POUZE návrat k původním obalu. Prosím, ujistěte se, že položky nemají člověkem sabotáž. Pokud jste si zakoupili v nesprávné stavu,UPOZORŇUJEME, že poštovné a manipulační poplatek nebude náhrada, vše, zpáteční lodní poplatek by hradí kupující.
Pro vrácení dotazy, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu.
Prosím, přečtěte si tyto detaily pečlivě, než nabídky a kontaktujte nás přímo pro další dotazy, naše služby, personál je připraven vám sloužit. Díky za pozornost.
O nás
Toto je můj nový obchod a já jsem velmi ocenil každý klient, který přijde a navštíví nás. Vaše podpora znamená pro nás hodně. Můžete mi dát zprávu na jakýkoliv problém a
Zpětnou Vazbu Podmínky :
-Ceníme si našich zákazníků a chceme, abyste byli spokojeni.
-Pokud nejste spokojeni z nějakého důvodu, prosím, napište nám před odjezdem negativní zpětnou vazbu e.
-Jsme rozumní a budou tvrdě pracovat, řešit problémy spravedlivě.
-Většina problémů může být vyřešena, aniž by museli opustit negativní poznámky pro sebe.
-Pozitivní Zpětná vazba Bude Vlevo Po Obdržení Zpětné vazby od Kupujícího.

Podrobné charakteristiky

Typ Položky:
Náhrdelníky
Jemné nebo Móda:
Módní
Tvarvzor:
Srdce
Náhrdelník Typ:
Přívěsek Náhrdelníky
Typ Řetězec:
Lano Řetězec
Pohlaví:
Ženy
Materiál:
pearl
Styl:
Trendy
Číslo Modelu:
AAA
Kovy Typ:
Nic
Velikost Přívěsku:
cm
Funkce:
Mood Tracker
Pearl Tvar:
Nearround
Pearl Typ:
Sladkovodní Perly
Kompatibilita:
Android
is_customized:
Yes

Podobné produkty