• Poslední
Americký fotorámeček Multi Barva rámu obrazu Zdi, Rámy, bytové Dekorace, rám nástěnné dekorace 4x6 inch

Americký fotorámeček Multi Barva rámu obrazu Zdi, Rámy, bytové Dekorace, rám nástěnné dekorace 4x6 inch

Kč 330.00
Množství zboží
Současnost


Americký fotorámeček Multi Barva rámu obrazu
Stěny Rámy Domácí Dekoraci, rám nástěnné dekorace
Vlastnosti tohoto rámu patří velikost fotografie 4x6 palců Oversize : 12.9 x 18 x 2.0 cm (Lx Hx W) Může být Horizontální nebo Svislost Profilu šířka 2,0 cm a Hluboký 2.0 cm MDF s santalové dřevo, papírový obal Barva : Zachování Barev Akrylových sklo součástí k Dispozici pro okamžitou expedici
Rám obrazu je vyroben v naší maloobchodní prodejně naši zaměstnanci profesionální obraz tvůrci. Jsou navrženy tak, aby být hospodárné a snadno dostupné, takže tam je nikdy důvod, proč nemít fotku z vašich blízkých v pěkném rámu pro každého, aby si celoročně.
Všechny naše 4x6" rámy patří Tru Vue conservation Akrylové sklo a MDF Deska a stojan. Tyto dvě položky vám pomůže chránit a zachovat obrázky z blednutí a zabarvení.
Pokud chcete cenovou nabídku na vlastní velikost, pošlete své specifikace v e-mailu prosím viz naše kontaktní informace na stránku o mně. a budeme rádi, aby vám vlastní nabídku. Pokud je obrázek v digitální podobě můžete zaslat také a budeme vám poslat obrázek o tom, co to bude vypadat po dokončení.
Pro velký výběr z více stojany a rámy, navštivte náš Obchod!
Kombinovat vaše objednávky snížit náklady na dopravu.
Návrat Politiky 100% Záruka vrácení Peněz do 3 dnů od nákupu (méně poštovné a pojištění). Žádné otázky. Žádné formuláře. Žádný problém. Za chyby v zásilce,-Art-Nika bude určitě loď na jakoukoli náhradu na naše náklady

Podrobné charakteristiky

Velikost:
4x6 inch
Číslo Modelu:
MF1007
Značka:
Červené Stíny
s picture card:
Ano
Materiál:
Dřevo
Typ Balení:
Multi-frame
Styl:
Americký Styl
Typ:
Foto Rámeček
Tvar:
obdélník
Velikost:
4x6inch(10 x 15 cm)
Tloušťka:
20mm
Materiál:
borové dřevo

Podobné produkty