• Poslední
12 Pozice Barrier Terminal Strip Blok 20A

12 Pozice Barrier Terminal Strip Blok 20A

Kč 79.80
Množství zboží
Současnost


Popis : Hračka svorkovnice 2-pólová 12 bod šroub Drát Protector svorkovnice Šroub Šroub Konektoru svorkovnice lze zkrátit na požadovaný počet způsobů. Pružná plastová vnější. Proud : 5 A Velikost : 10,5 x 1,3 x 1,2 cm (L*W*D) Hmotnost : 75g
Obsah balení :
5 x 2póly 12 bod Šroubové Svorky
Přijímáme Alipay, West Union, TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány prostřednictvím bezpečné platební procesor PODMÍNĚNÁ
Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky
Pokud nemůžete check-out, kdy aukce zavřít okamžitě,prosím čeká pár minut a Platba musí být dokončena do 3 dnů.
po celém světě dopravu (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO)
Objednávky zpracovány včas po ověření platby.
Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa musí odpovídat vaší Dodací adresu.
SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.
Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!
Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.
Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň.
Máte 14 dní na to, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 14 dnů, je považováno za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.
Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#.
My vám vrátíme plnou monney, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, po oba Kupující a Prodávající zrušit transakci z aliexpress. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.
Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.
Jeden rok Výrobce omezená Záruka za vady zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Příslušenství má 3 měsíce záruka.
Vadné zboží musí být hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. Nemáme opravu nebo výměnu zboží s prošlou záruční.
Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na aliexpress!
Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je pro Nás důležité. Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, než dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět.
Naše kancelář hodiny jsou od 9 : 00 hod. do 6 : 00 hodin (GMT+8) pondělí až pátek
A naše kancelář je uzavřena v neděli a o svátcích (Peking) pokud máte jakékoliv dotazy,prosím, neváhejte nás kontaktovat na aliexpress zprávy nebo trademanager,budeme se snažit v našich silách odpovídat na vaše dotazy do 48 hodin. během prázdnin se za zpoždění odpovědi,jsme hluboce omluvit.
Wepro Skupiny jsou Profesionální Dropshipping Dodavatele v Computer&office,Zdraví a krása,Adult&Sex,Dáma, Fashional,Venkovní a sportovní,Domácí Elektroniky,LED,Solární produkty atd za Diskontní ceny.vyhledejte v Šen-čen od roku 2007,který má 12 let zkušeností pro globální zákazníky.Vítejte na vydělávejte S Námi Společně zde!

Podrobné charakteristiky

Typ:
Adaptér
Aplikace:
Osvětlení
Režim Připojení:
Plot typu zapojení

Podobné produkty