• Poslední
Doprava zdarma Kouzlo Dvojici 11-12mm South Sea Rose Gold Pearl Stříbro Náušnice

Doprava zdarma Kouzlo Dvojici 11-12mm South Sea Rose Gold Pearl Stříbro Náušnice

Kč 317.00
Kč 439.80
Množství zboží
Současnost


Doprava
1. Výchozí způsob dopravy je letecká pošta, která nemá žádné celní problémy na většině časů. Uděláme, co bude v našich silách, aby vám pomohl v importu zboží. Pokud chcete rychlejší shpping metoda,
nabízíme ems a dalších Express. Můžete nás kontaktovat pro přesnou částku, pokud si nejste jisti, expediční poplatek pro vaši zemi.
2. To trvá asi 7-20 dní pro leteckou zásilku, aby se dospělo v USA,velké BRITÁNII,Kanadě, a většina Evropských zemí, ale to bude trvat 20-50 dní do Jižní Ameriky klienty. Pokud si nejste jisti, o své zemi služby, prosím, laskavě kontaktujte mě pro více informací.
Další Pokladna Instrukce
Vždy se snažíme v našich silách, aby Legálně Minimalizovat své dovozní cla (nebo GST nebo V. a. T. nebo jiných Daní). Ve většině případů , tam je žádná cla. Nicméně, pokud žádné další poplatky vytvořené pro celní odbavení musí být hrazeny zákazníkem. Aby se zabránilo jakékoli neštěstí, jste navrhnout seznámit místní zvyky a nařízení vlády před nákupem.
Návrat politiky
Kupující by měl zkontrolovat balíčku, jakmile obdrží. Pokud balíček poškození během nákladní dopravy, prosím odmítnout podepsat pro balíček a vrátí se k nám. Pak kontaktujte nás okamžitě.
Pokud potřebujete vrátit, prosím, zkontrolujte, dvakrát pro potvrzení položky ne práci a kontaktujte náš zákaznický servis zástupce, dejte nám vědět podrobné problém a pošlete nám nějaké obrázky pro potvrzení. a pokud kupující trvat na návratu, po našem technický inženýr kontroluje přijaté návrat je bez jakýkoliv problém s kvalitou,všechny starosti je na náklady kupujícího.
Přijímáme POUZE návrat k původním obalu. Prosím, ujistěte se, že položky nemají člověkem sabotáž. Pokud jste si zakoupili v nesprávné stavu,UPOZORŇUJEME, že poštovné a manipulační poplatek nebude náhrada, vše, zpáteční lodní poplatek by hradí kupující.
Pro vrácení dotazy, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu.
Prosím, přečtěte si tyto detaily pečlivě, než nabídky a kontaktujte nás přímo pro další dotazy, naše služby, personál je připraven vám sloužit. Díky za pozornost.
O nás
Toto je můj nový obchod a já jsem velmi ocenil každý klient, který přijde a navštíví nás. Vaše podpora znamená pro nás hodně. Můžete mi dát zprávu na jakýkoliv problém a
Zpětnou Vazbu Podmínky :
-Ceníme si našich zákazníků a chceme, abyste byli spokojeni.
-Pokud nejste spokojeni z nějakého důvodu, prosím, napište nám před odjezdem negativní zpětnou vazbu e.
-Jsme rozumní a budou tvrdě pracovat, řešit problémy spravedlivě.
-Většina problémů může být vyřešena, aniž by museli opustit negativní poznámky pro sebe.
-Pozitivní Zpětná vazba Bude Vlevo Po Obdržení Zpětné vazby od Kupujícího.

Podrobné charakteristiky

Náušnice Typ:
Náušnice
Typ Položky:
Náušnice
Jemné nebo Móda:
Módní
Tvarvzor:
Kolo
Kovy Typ:
Stříbro,Nikdo
Pohlaví:
Ženy
Materiál:
pearl
Styl:
Trendy
Pearl Typ:
Sladkovodní Perly
is_customized:
Yes
Číslo Modelu:
AAA

Podobné produkty