• Poslední
235*180F210mm kondenzátor objektiv pro 8,9 palcový diy projektor fresnelova čočka doprava zdarma

235*180F210mm kondenzátor objektiv pro 8,9 palcový diy projektor fresnelova čočka doprava zdarma

Kč 907.20
Množství zboží
Současnost


235*180 F210mm kondenzátor objektiv pro 8,9 palcový diy projektor fresnelova čočka doprava zdarma
Velikost : 235*180 mm
Ohnisková délka : 210mm
Materiál : PMMA
Tloušťka : 2mm
Drážky rozteč : 0,3 mm
funkce ad výhody :
1.vysoká propustnost světla
2.průzračné transparentní
3.vysokou světelnou propustnost,jasnější
4.vysoká kvalita konkurenční cena.
5.pečovatelskou službu.
6.vlastní velikost.
rozsah Použití :
Zaměřením akce.Zobrazovací vytváří paralelní paprsky .Je vhodný pro hornické lampy,LED lampy,PROJEKTOR .vhodné také pro Sluneční energie sběratel, systém, rozdělat oheň za slunečního světla, ohřívače vody, solární pece, LCD projektor,AV projektor,DOMÁCÍ kino, lupa a tak dále..
Fresnelovy čočky mohou být navrženy a vyrobeny ve velmi velkých rozměrů s nízkou hmotností vzhledem k menší než 4 mm tloušťky, takže náklady budou nižší než tradiční lupy. V kontrastu, konvenční skleněná čočka by být 200 mm tlusté, na okraji, váží přes 50kgs a stát tisíc dolarů.
více než 8 let, je profesionální výrobce a fresnelovy čočky design.
jsme udělal plísní sami, můžeme poskytnout vlastní velikost.
můžeme vás ujistit, definice a světelný tok produktů.
CE,Továrna Audit,ISO9001,AGC.
výhody společnosti :
1. Jsme jedním z předních fresnelovy čočky výrobci v Číně, se 100 zaměstnanci a 15 vysocí inženýrů.
2. Je v této oblasti asi 8 let, jsme úspěšně exportovány výrobky do USA,Německo,Francie,Brazílie,Itálie,Turecko a tak dále.Mezi naše klienty patří Carl zeiss a 3 Dlens.
3. Jsme ISO9001, ROHS, CE, Factory Audit certifikované.
4. Naše R&D centrum má silné schopnosti výzkumu,OEM zakázek jsou k dispozici.
5. Dotazy jsou obvykle zodpovězeny do 24 hodin
Nejlepší výhodou je : můžeme udělat plísní sami, takže můžeme přizpůsobit fresnelovy čočky podle vašeho návrhu.
Fresnelovy čočky jsou lisované z přesné opticko-grade akrylové.Povrch Fresnelovy čočky je lisované do mnoha kruhové soustředné hřebeny.Tyto kruhové hřebeny dát Fresnelovy čočky cik-cak nebo trojúhelníkového průřezu.Každý pilový vytváří malý hranol.Fresnelovy čočky jsou kompromisem mezi účinností a kvalitou obrazu.Vysoké drážky hustota umožňuje vyšší kvalitu obrazu.zatímco nízké drážky hustota výnosy lepší efficiency.By výběr vhodné pravomoci pro tyto hranoly,návrháři mohou definovat ohniskovou vzdálenost a kontrolu kvality obrazu.
LED lupa, fresnelova čočka sluneční energie, pro zadní projekci fresnelovy obrazovky,fresnelovy sluneční koncentrátor,fresnelovy lupy,fotoaparát fresnel reflektor a tak dále.
Fresnelova čočka je jednoduchý úvod :
Jak brzy jako 18. století (1748), bylo zjištěno, že tradiční energetické lomu čočky dochází pouze na povrchu, a odstranit co nejvíce střední části, a zachovat zakřivení plochy, tvoří tenký plochý objektiv, může stále udržovat dobrou energetickou propustnost.
Fresnelovy čočky tvoří tenký plochý objektiv, jeho profil vypadat jako trojúhelníkového tvaru, ale ve skutečnosti každý přilehlých ostří Úhel pohledu se neustále mění, Úhel, změna je v zájmu soustředění světla se sbíhají na stejné místo.
Klasifikace Fresnelovy čočky :
Podle svého zaměření v různých tvarech, mohou být rozděleny do bodu zaměřením Fresnelova čočka a řada zaměření Fresnelovy čočky. Bod zaměřením Fresnelova čočka : Pohled zepředu jako dart set, je složený z kroužku na kroužek soustředné kruhy :
Lineární Fresnelovy čočky je relativní k bodu zaměření, pokud jde o Fresnelovy čočky, jeho pozitivní tvar vypadat závěrky, pohled z profilu, Je také bod změny trojúhelníkového tvaru, na rozdíl od disku Fresnelovy čočky, tyto čočky soustředí světlo tvoří přímku :
Fresnelovy čočky jsou nejčastěji používány ve světle shromažďování aplikací,jako je například kondenzátor systémy nebo vysílač/detektor nastavení. Fresnelovy čočky mohou být také použity jako lupy nebo projekční čočky.Tento Objektiv je také skvělý pro jemné tisknout knihy, časopisy,mapy,telefonní seznamy,recepty,atd. To může být opravdu skvělý a kreativní dárek pro děti jako hračky a starší lidé, kteří potřebují vizuální podporu.
Následující oznámit je vhodná pro všechny zákazníky
Před nákupem vaší objednávky , Prosím, vzít jednu minut přečtení níže uvedených nařízení . To nám pomůže hodně, aby se podnik více snadné a jde hladce :
1. O lodní dopravy
A. DHL : 2-7 dnů
B. Singapur EMS : 15-45 dnů
C. Singapore post air post : 20-60 dní
Pokud vaše země potřebují, prostřednictvím dalších dopravních zaslat zboží, Prosím, kontaktujte nás, které vám pomohou vyřešit dopravní problém.
V souladu s předpisy ruské post office, všechny ruské kupující musí poskytnout plné jméno bylo moci vyzvednout balíček.
Pokud jste ruských zákazníků, uveďte, prosím, vaše celé jméno, díky za vaši spolupráci.
2.O Platbu
Příklad objednávky : -Aliexpress B-Paypal C-Unie Westem
Velké objednávky HSBC bank(Firemní účet)
Pokud si vyberete, pak se vám zašleme odkaz vaší objednávky pro platbu
POKUD se rozhodnete, B nebo C , prosím, pošlete vaše dodací údaje(jméno ,adresa ,psč , tel. číslo), aby nás pak pošlu PI .(PI incllude náš Paypal a Unie Westem účet )
3. O záruční A po-prodejní servis
Jsme se dát našim zákazníkům nejlepší po-prodejní servis , Takže budeme nabízíme jeden rok záruka pro většinu našich výrobků a profesionální technickou podporu . Pokud máte nějaké

Podrobné charakteristiky

Tvar:
Plano
Použití:
Optické
Ohnisková Vzdálenost:
210 mm
Číslo Modelu:
MYlens-235180F210
Průměr:
235*180
Struktura:
letadlo
Materiál:
PMMA

Podobné produkty