• Poslední
motocykl řídítka gripy řídítka končí 7/822mm Pro yamaha YZF R125 R15 R25 mt-07, mt-09, MT-10 MT125 FZ6 FZ8 TMAX530 TMAX500

motocykl řídítka gripy řídítka končí 7/822mm Pro yamaha YZF R125 R15 R25 mt-07, mt-09, MT-10 MT125 FZ6 FZ8 TMAX530

Kč 76.00
Kč 97.60
Množství zboží
Současnost


Položka Popis : To může Pomoci chránit tyč a rukojeť a snížit poškození, zatímco wrestling. A to bude váš motocykl více oči chytání a módní.
Položka Specifikace : Stav : 100% zbrusu nový trh s náhradními díly, Materiál : CNC hliník Barvy : Zlatá, Červená, Modrá, Černá ,Stříbrná,zelená ,oranžová,Šedá, Snadná instalace, bez jakékoli změny nutné.
Obutí :
Všechny Značky motocyklů přichází s 7/8" (22 mm) řídítka
Poznámka :
Poskytujeme velkoobchodní, pokud potřebujete velkoobchod prosím, kontaktujte nás získat nejnovější cena. Prosím, toto zajistit, díly vhodné pro váš motocykl před nabízení
Obraz show :
Přepravní Podmínky :
Položky budou dodávány z Číny po celé platba byla přijata
Můžeme také loď položky prostřednictvím expresní služby, jako je DHL, EMS, pokud jste připraveni zaplatit poplatek. Chcete znát podrobnosti, prosím, kontaktujte nás e-mailem.
Poznámky :
1.Jsme loď na Aliexpress adresu. Prosím, ujistěte se, že vaše adresa v Aliexpress je uzavřeno s vaší doručovací adresu, než budete platit.
2.Obrázky jsou pouze pro referenční účely. Vezměte prosím na položku, kterou si jako standard.
3.Prosím, uveďte vaše osobní požadavek, jako jsou barvy, balíčky, hodnota prohlášení atd, na paypal ' s zprávu, když budete platit pro nás.
4.Budeme nenese odpovědnost za jakékoli zpoždění při dodání, včetně, ale ne omezený k celní poštovné kontrolu, stávky, zásahu vyšší moci atd.
5.Jako kupující, je to vaše povinnost platit daň, když uděláte objednávku ze zahraničí. Naše cena nezahrnuje daně, DPH, nebo jiné skryté poplatky. Platební Podmínky :
1.Přijímáme POUZE Alipay a loď položku(y) Alipay ověřené adresy
2.Pokud loď Aliexpress adresu. Prosím, ujistěte se, že vaše adresa v Aliexpress je uzavřeno s vaší doručovací adresu, než budete platit.
4.Naše cena nezahrnuje daně, DPH, nebo jiné skryté poplatky.
5.Budeme nenese odpovědnost za jakékoli zpoždění při dodání, včetně, ale ne omezený k celní poštovné kontrolu, stávky, zásahu vyšší moci atd. Návrat politiky :
1. Musíme vyměňovat položky(s) do 14 dnů poté, co jste jej obdržel, pokud je vadný. Výnosy musí mít všechny originální balení a příslušenství.
2. Kupující je odpovědný za zpáteční poštovné a budeme se nahrazení nebo úvěru v závislosti na našich zásob
3. Jednotka(y) se vrátil a zjistil, non-vadné, bude vráceno kupujícímu náklady. Doprava, manipulace, pojištění poplatky jsou nevratné.
4. Vrátí po uplynutí této lhůty nebudou akceptovány

Podrobné charakteristiky

barva:
Zlatá, Oranžová, Stříbrná, Červená, Modrá, Zelená, Černá, Šedá
Značka:
R QIANKONG
Motobike, Aby:
Univerzální
Obutí:
Oblek pro 7/8
Barvy:
Zlatá, Červená, Modrá, Černá ,Stříbrná,zelená ,oranžová
Pro:
Pro YAMAHA JR FJR 1300 1200 FZR 1000 TMAX530 TMAX500

Podobné produkty