• Poslední
Nové HM19042 Čína Červená Růže foto samolepky romantické ložnice obývací pokoj tapety z PVC mohou být odstraněny

Nové HM19042 Čína Červená Růže foto samolepky romantické ložnice obývací pokoj tapety z PVC mohou být odstraněny

Kč 110.00
Kč 136.00
Množství zboží
Současnost


Způsob platby : Podpora Ali Express Escrow služby.
Ujistěte se, že poskytují správné dodací adresu a tel. Veškeré zboží, které bude jen být zasílány na zasílací adresu, které jste poskytli. Lodní doprava : China Post Air Pozemku(méně než 2 kg) , nabízíme dopravu zdarma! Bude trvat asi 10-25 pracovních dnů dosáhnout , Poskytovat sledovací číslo , (ale trochu delší dobu , je nutné mít dostatek trpělivosti, čekání na produkty).
Vrací : V případě, že jste obdrželi vadné položky, má zákazník do 3 dnů ode dne obdržení žádosti o vrácení peněz nebo výměnu za nový.V případě, že jste obdržel nesprávné položky, Položky musí být vráceno v původním a nevyužité stavu a musí být také v jeho originální krabici a balení.Nechceme, aby se náhrady nebo výměny, protože změna mysli. Přečtěte si prosím všechny, popis slouží jako vodítko, než jste nabídku. Při každém kroku byla přijata, aby zajistily, že jsme loď správnou položku, bude příležitost, kdy obdržíte položky, které jsou odlišné od popisu. V takovém případě žádáme vás, kontaktujte nás okamžitě, takže můžeme tuto situaci napravit. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a vážíme si vašeho podnikání. Zákazník uspokojivé : neváhejte a kontaktujte nás kdykoliv před a po nákupu, jsme se zavázali k vaší 100% spokojenosti zákazníků. Jsme zpět náš závazek s vynikající služby, 100% plné vrácení peněz a zákazník záruku spokojenosti.Nabídku S Důvěrou! Vezměte prosím na Vědomí : s cílem zajistit, že obdržíte svou objednávku bez daně nebo nižší daně při dovozu , budeme deklarovat to jako dárek s nižší hodnotou ,pokud žádné dovozní poplatky poplatky jsou kupující odpovědnost.
Jsme v obchodě, můžete kombinovat všechny značky , barvu , velikost a tak dále . Máme více značek , více modelů , více barev skladem. Pokud se vám líbil produkt , ale nenajdete je v My store , prosím, nedělejte si starosti . Protože mám mnoho výrobků nejsou seznam je na internetových stránkách ještě . Tak můžete poslat obrázek nebo kód položky ke mně . Dám vám své nejlepší služby , jsme výrobky pocházejí přímo z čínské továrny. 100% kvalitní! Nejnižší Cena! Vítejte na Maloobchod a Velkoobchod! Můžete velkoobchod je za účelem dalšího prodeje , můžeme dodávat z nich pro vaše spotřebitelů přímo.
1. Kupující : Ahoj , prodávající , všechny položky ve vašem obchodě jsou dopravu zdarma, nebo ne? Prodávající : ano, dopravu zdarma pro China Post Air Mail. 2. Kupující : Ahoj , prodávající , jsem nedostal můj balíček, co se děje ? Proč nemůže sledovat sledovací číslo? Je to neplatné? Prodávající : dobrý den, přítel, poslali jsme na místo , možná budou muset udělat nějaké pracovní proces. A ještě nahrát informace. 3. Kupující : Ahoj , prodávající, mám balíčky, líbí se mi to , také kvalita je úžasná , ale je to moc malé na mě.Co mám teď dělat? Prodávající : Děkuji vám za vaši podporu. Nabízíme návratové politiky. Můžete zaslat zboží zpět pro vrácení ( expediční poplatek se nevrací), nebo výměna. 4. Kupující : Ahoj , prodávající, Můj balíček byl uvízl ve celního, nepustili mi to, nemůžu si to , Teď musím otevřít spor. Prodávající : Omlouvám se , všechny další daně na celní jsou kupujícího odpovědnost, jediné, co můžeme udělat, je snažit v našich silách, aby kupující, aby se zabránilo daň , budeme označit nízkou cenu na balíčku a poslat jako dárek.
Zákazník Uspokojivá, neváhejte a kontaktujte nás kdykoliv před a po nákupu, jsme se zavázali k vaší 100% spokojenosti zákazníků. Jsme zpět náš závazek s vynikající služby, 100% plné vrácení peněz a zákazník záruku spokojenosti.Nabídku S Důvěrou!

Podrobné charakteristiky

Klasifikace:
Pro Dlaždice,Zdi,Nábytek Samolepky
Styl:
Tradiční Čínská
Značka:
ZOOYOO
Materiál:
Plastové
Specifikace:
Single-piece Package
Vzor:
Nálepka Na Zeď Letadlo
Scénáře:
Zeď
Téma:
Rostlina
Číslo Modelu:
HM19042
barva:
Červená
Původní Velikost:
60*90cm
Styl:
3d Samolepky na Zeď Home Dekor Nálepka Flower
Materiál:
PVC samolepky na Zeď
Samolepky Na Zeď:
Držet na zdi

Podobné produkty