• Poslední
VNQ6004SA Integrovaný obvod kvality SSOP36

VNQ6004SA Integrovaný obvod kvality SSOP36

Kč 200.00
Množství zboží
Současnost


Oba vezměte Prosím na vědomí, že 'nadpis' tento výpis obsahuje různé modely, je nabídnout více možností. Dělat zvolit žádoucí jeden u0026 nechala vzkaz, když jste se podívat na určit, který model chcete !!!!!!! !!!!!
Jako by prodejce věnujeme se nabízet ty nejlepší produkty u0026 služby. Chápeme, někdy máte problém s vaším nákupem, ale ať je to cokoli, prosím, věřte, že budeme vyzkoušet nejlépe, aby jste spokojeni Spravedlivé a Objektivní zpětná vazba je velmi DŮLEŽITÉ, aby naši pověst a my 'll být velmi vděčný, pokud můžete, kontaktujte nás před brigáda Negativní / Neutrální zpětnou vazbu. Pojďme společně pracovat na vyřešení problému nejdříve pohodlí.
obří
1. - Jeden rok záruka .
2. - Je-li položka je vadné po obdržení by mělo být do 7 dnů od data přijetí pro výměnu nové (Kupující by se měl vrátit všechny původní a nepoškozené položky v re - prodejného stavu).
3. - Dodáváme bezplatné opravy servis do jednoho roku od nákupu Pro první 1 měsíc, Budeme platit jeden způsob, náklady na dopravu (od nás na místě) .Po 1 měsíci od zakoupení kupující muset zaplatit dvěma způsoby přepravy nákladů.
4. - ten, dostaneme se vrátil položky, my vám pošleme nahrazují zpět co nejdříve.
5. - Naše obří nevztahuje na jakékoliv produkty, které jsou fyzicky na nebo pod OSN - normální provozní podmínky v důsledku zneužití nebo nesprávné instalace na díly.
Platba
1. - Prosím, ujistěte se, že vaše platební účet je k dispozici předtím, než jste nabídku na položku.
2. - Všechny platby by měly být uplatněny nejpozději do 7 dnů po obdržení položky, Pokud jste opravdu mají potíže v platební položky, kontaktujte nás za prvé, my vám pomohou vyřešit to.
3. - Pokud máte nějaké speciální požadavky o detailech položky, prosím zanechat vzkaz ve vaší objednávce.
Zásilka
1. - My můžeme dodat všechny produkty na světě.
2. - Společnost DHL, Fed Ex, TNT, UPS, EMS, China Post, Hongkong Post, jsou všechny k dispozici.
3. - Položky budou rozeslány s 3 dnů poté, identifikátory platby.
4. - Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresu a kontaktní telefonní číslo, jsou správné, když jste nabídku na položku.
5. - Můžete sledovat situaci svůj výrobek na webové stránky poté, co jsou odeslány.
Dovozní daň nebo Cla
1. - Dovozní cla, daní a jiných dříve se stalo ve vaší straně nejsou zahrnuty v ceně položky, Tyto kanály jsou poskytnuty kupujícím.
2. - Prosím, zkontrolujte, zda s vámi země S Celní úřad určit, co tyto dodatečné náklady budou před nákupem?.
3. -. Udělat potvrdil, podrobné informace o doručení faktury například, jak moc cena, kterou jsme měli napsat na nákladní list, faktura, nebo jak to popsat položku, atd ..
Zpětná vazba
1. - Jak vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš rozvoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb, Díky moc za váš čas.
2. - Náš program opustí zpět stejnou zpětnou vazbu, aby vám po vaší pozitivní zpětnou vazbu.
3. - jak, Prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, budeme se snažit v našich silách vyřešit problémy.
Děkuji moc za vaši podporu a přeji hezký den!
Prosím, neváhejte a napište nám zprávu, pokud máte nějaké dotazy, jsme tady na pomoc.
A u0026 těším se na vaše OBJEDNÁVKY!

Podrobné charakteristiky

Značka:
KEEZEL
Stav:
Nové
Napájecí Napětí:
Standardní
Ztrátový Výkon:
Standardní
Provozní Teplota:
Standardní
Číslo Modelu:
Standardní
is_customized:
Yes
Typ:
Standardní
Aplikace:
Standardní
Balíček:
Standardní

Podobné produkty