• Poslední
Eworld M883 Vysavač Inteligentní Zametání Dobíjecí Vysavač Robot Dálkově Ovládané Automatická Domácí Prach Čistič

Eworld M883 Vysavač Inteligentní Zametání Dobíjecí Vysavač Robot Dálkově Ovládané Automatická Domácí Prach Čistič

Kč 3375.00
Kč 7180.00
Množství zboží
Současnost

Robot Vysavač ,Vysavač Robot Vysavač,Vysavač Eworld M883 Vysavač Inteligentní Zametání Dobíjecí Vysavač Robot Dálkově Ovládané Automatická Domácí Prach Čistič Červená Dobré Zprávy ! ! !Máme Moskvě skladu, ruský kupující obdržel Vysavač mnohem rychleji . Rysy : Tento model je aktualizovaný model M884 : 1.Mop hadříkem větší , prach box větší, do 650 ml . 2.6 sady detekovat pozemní senser a 7 sad detekovat zeď senser 3.Boční kartáč a hlavní kartáč použít stejný motor , více energie . 4.s Dolní anti-wrap design , Vyhnout se vlasy zadejte čistší . - Nanovlákenných Mop Hadřík k dispozici je pro silnější čištění - Automatické Čištění pro domácnost a Kancelář, velké plochy jsou k dispozici až pro 120~150 metrů čtverečních - 3 Clean Režim : Auto Čisté, Místo Čisté, Čisté Hrany - 2 Režim Nabíjení : Automatické Nabíjení, Manuální Poplatku - Denní/Harmonogram Čištění Plánu k dispozici : Nastavte počáteční čas, a aby se úklid každý den ve stanovenou dobu, i když nejste v kanceláři nebo v Domácnosti - Vlastní Nabíjení : Tento chytrý Robotický Vysavač může vrátit k Nabíjení Dock, když to bude z moci - 75mm Slim design povolit tento Robot Vysavač, pracující v úzkém prostoru - Double Opatření na Ochranu Kolize-důkaz : 1. OBS senzory na těle, aby tento Robot Vysavač rozpoznat překážku a avoide je srazil. (Barva světla bariéra : Změnit směr, ve správný čas, Deep color bariéra : dotykové bariéru lehce a pak změnit směr) 2. V případě, že tělo dotknout bariéry, Nárazníkové Strukturu a TPU Nárazník na přední části vysavače chrání vysavač i nábytek před poškozením - 3 sady útesu senzory ve spodní části, aby tento Robot Vysavač Drop-Vyhýbání (>=9 cm výška). - Silný Sací Schopnost - Bariéra-Cross Schopnost pro Výšku 12 mm Max. Stoupavost 15 stupňů max. sjezdovky - 2600m AH A-Grade Li-Baterie Built-in pro Dlouhé Pracovní Hodiny - IR Dálkové ovládání s LCD Displejem pro Snadné Ovládání - LED Ukazatele na výrobku ukazuje, pracovní postavení - Nízká Hlučnost Design, nižší než 55d B -Klíčová slova : Robot Aspirador
Příslušenství :
1 x Nabíjecí dok
1 x Dálkové controler
1 x Čistící kartáč
2 x Boční kartáče
1 x Uživatelská příručka
1 x HEPA filtr
1 x Adaptér
1x Mop.
Poznámka : Pokud budete potřebovat Uživatelská Příručka pro Rusko , pls zanechte svůj E-mail .
Rychlost moderního života je velmi rychlý .Možná přijdete domů velmi později ,Jen chci odpočinout si po večeři .Takže robotický vysavač zahájena ve správnou dobu . Stačí kliknout na tlačítko v horní části inteligentní sweeper .To bude čistit vaše hodiny ,(ložnice ,předsíň i kuchyň ) ,vytírání bude čistič podlah, který kdy . A Uv antivirus mohou být na zakázku na Eworld M884 ,Eworld smart cleaner přinese zdraví výtah . Tento robotický vysavač je ideální pro všechny typy podlah, jakýkoliv druh prachu, S obrovskou 0,33 L láhev kapacita, tohoto džina bude vaše přání čisté podlahy splní. Stále více a více nového modelu bude zahájen na 3. Čtvrtletí roku 2015. Nějaký nápad, aktualizace robotický inteligentní vysavač jsou vítány .Jsme spolehlivý výrobce .
Poznámka : Kupující bude muset pomáhat kurýrní společnost dělat celní odbavení, budeme deklarovat hodnoty výrobku jako nebo jiné hodnoty, které potřebujete na faktuře, aby se zabránilo cla/Daně/DPH. Nicméně, tam je ještě šance, že celní úřad poplatek cla/ Daně/ DPH na základě hodnoty produktu odhadují (s výjimkou Ruska). Pak budete mít povinnost platit tyto poplatky. To je stejné pro všechny internetové nákupy obchodech. Pokud máte nějaké otázky o tomto problému, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

Podrobné charakteristiky

certifikace:
CE,RoHS,CB
Sáček Nebo Bezsáčkové:
s taškou
Úklid Trasy:
Plánovaný Typ
Délka kabelu (m):
O 4 metry
Výkon (W):
Typ:
Cyklon
Číslo Modelu:
M883
Napětí (V):
24v
Funkce:
mokré a suché
Načasování Rezervace:
Ano
Komoditní Typ:
Úklid Domácnosti
Instalace:
Robot
Životnost Baterie:
2 hodiny-2 hodiny a 30 minut
Velikost(mm):
330*330*80
Speciální Sací Hubice:
Čisté Cyklon Prachu Tryska
LCD:
Ano
Virtuální Zeď:
No
Značka:
Eworld
Dálkové Ovládání:
Ano
Prachu Typ Úložiště:
Prach Box/Prachu Kbelík
Robot vysavač ochranou proti kolizi:
Mechanické+elektronické dvojitou ochranu
Vysavač Efektivní plocha(Max.):
120-150square metr
Robot vysavač Funkce:
Sání Typ
Čistič sweep-out vzor:
Plánování typu
Čistič Kapacita Nádržky Na Prach:
0,65 L
Robot vysavač Senser:
12 sad
Cleaner doba Nabíjení :
3-4 hodiny
klíčová slova:
robot aspirador
Použitelné:
Žena v domácnosti, matka, čisticí prostředky, kancelářské pracovníky
klíčová slova:
robot vysavač

Podobné produkty