• Poslední
Silver Crystal Ball Náušnice Stud High-grade Ucho Šperky Hypoalergenní Módní Náušnice Shambhala Míč ERN - 10861

Silver Crystal Ball Náušnice Stud High-grade Ucho Šperky Hypoalergenní Módní Náušnice Shambhala Míč ERN - 10861

Kč 25.80
Množství zboží
Současnost


Problém s kvalitou prohlášení :
vyskytly se problémy s kvalitou nebo není spokojen s místem, tak dlouho, jak budete kontaktovat náš zákaznický servis, jsme se převzít iniciativu, aby vám pomohou vyřešit objektivní, nikdy vyhýbat odpovědnosti! Vzhledem k rozdílu v hodnocení, kupující a prodávající oba nepomohou. Pomůže řešit praktické problémy a zlepšovat naše služby na úrovni. Dosáhnout win-win je účel.
Pokud budete přijímat objednávky, poté stávající problémy s kvalitou , prosím, kontaktujte náš zákaznický servis personálu po obdržení zboží do tří dnů, a problém s kvalitou zboží, s digitálním fotoaparátem, fotografii, název položka jménem pošlete na náš zákaznický servis personálu, tak, že můžeme kontrolovat. Všimněte si, že fotografie musí být zaslány do tří dnů od převzetí zboží, termínu nebudou akceptovány. Nebude přijata v případě, že fotky nejsou vráceny Jsme vám výsledky do 24 hodin po obdržení vaší žádosti. Výsledky jsou rozděleny do Vrácené zboží a Přímé náhrady Dvou druhů.
prohlásit : problém kvality je definován jako produkt procesu tvorby nebo montážní chyby způsobené šperky nemůže nosit. Podrobnosti jsou následující : Vážné rez, zlomeniny, velké plochy blednutí barev, vrtačky, méně dílů A další vážný dopad na opotřebení problém. A nemá vliv na nošení malých vad doufáme, že zákazník může dát určité pochopení, šperky módní, populární funkcí, tam jsou některé nedostatky nemají vliv na nevyhnutelné opotřebení. Neslibujeme být se vrátil k malé vady.
Poštou, Po potvrzení zákaznický servis, kvalitní zboží zaslané do společnosti, konkrétní mail, prosím zákaznický servis komisař a jednání, budeme nést poštovné poštovné kvůli problémy s kvalitou, je třeba předem naše přijetí vaší poštovní proniknout do vašeho účtu. Neposkytujeme vrácení zboží dodáno odděleně, výměna zboží umístěné v příští zásilce. Poznámka : společnost nepřijímá post vrátit. Prosím, zanechte své jméno poslat na mail, zavolat na malý kousek papíru, a podrobnosti o zboží k nám ve formě seznamu, pro které obdržíme zboží po ověření. (pokud ne, napište tyto informace vám vrátit zboží, jsme nebudou akceptovány. Domýšlivost. Prosím, pochopit!
prohlášení : V zájmu spolupracovat šťastně, prosím v přítomnosti Kurýra, zkontrolujte obal. Pokud existují nějaké zásadní problémy, (velké škody, jako je voda, hnojení, atd.), prosím odmítnout přijmout expresní pošty. Jako jednotlivé výrobky mají problémy s kvalitou, prosím, vyfotit, aby zpracování služby.
Podívejte se prosím po-prodejní vydat v souladu s pochopení náladu, také nechceme, aby přinést problémy, protože většinou poté, co je vlastně v procesu dodání podle. Jsme také hluboce znepokojeni dlouhou dobu. Ale pro vaši nákupní potěšení, pro většina části se budeme vyjadřovat na chyby, nést na svých bedrech.

Podrobné charakteristiky

Značka:
dollybling
Kovy Typ:
Zinkové Slitiny
Tvarvzor:
Kolo
Materiál:
Kovové
Pohlaví:
Ženy
Styl:
Klasické
Číslo Modelu:
ERN - 10861
Zpět Najít:
Push-back
is_customized:
Yes
Náušnice Typ:
Náušnice
Typ Položky:
Náušnice
Jemné nebo Móda:
Módní

Podobné produkty