• Poslední
Kreativní Šéfkuchař Figurka Set Pryskyřice Vařit Socha Dárek a Řemesla Odznáčkem Ornament Příslušenství pro Domácí Výzdoba a Umělecké Sbírky

Kreativní Šéfkuchař Figurka Set Pryskyřice Vařit Socha Dárek a Řemesla Odznáčkem Ornament Příslušenství pro Domácí

Kč 1442.00
Kč 2059.60
Množství zboží
Současnost


1. Popis : Kreativní Šéfkuchař Figurka Set Pryskyřice Vařit Socha Řemesla Ornament Příslušenství Výzdoba pro Domácí Dekoraci Umění a Sběratelskou .
2. Materiál : ochrana Životního prostředí pryskyřice.
3. Barva : Vícebarevný .
4. Velikost(cm) : 18(Výška)*9( Šířka)*9( Délka)/kus.
5. NW : Cca 0,3 kg/kus.
6. Řemeslo : Ruční řezbářství, maloval a sépie efekt .
7. Použití : Dekorace, umělecké sbírky, uznání, festival, narozeniny, dar, suvenýr a činnosti, oslava atd.
8. Místo Původu : Čína.
Obrázky Ukazují :
O balení :
Obklopen polystyrenu a bublinkové sáčku uvnitř krabice, které je zabalené s lepicí páskou.
O doprava :
Pokud máte nějaké dotazy a/nebo požadavky na dopravu a/nebo přepravní šablony, prosím, laskavě kontaktujte nás bez váhání.
O výměnu nebo vrácení zboží :
Prosím, zkontrolujte položky, jakmile je to možné po obdržení balíčku. Pokud položka je rozbité, prosím, dejte nám vědět a pošlete fotku do 48 hodin( od vás podepsat na přijímač kopii express). Jsme nahradí to pro vás bez váhání. Pro více informací, prosím, poraďte se s námi.
Jako pro vrácení zboží. Jak víme, tam je zobrazovací rozdíl v různých monitorů, takže barvu položky možná odchyluje trochu. A také, světlo se odchyluje, když se vezme fotografie, možná odchyluje barvu položky. Tedy, musíme odmítnout přijmout vaši vrátit zboží, pokud rerurning důvodem je dvou podmínek uvedených výše, nebo jeden z nich.
P. S. : Návrat důvodu, že nemáme přijmout také zahrnuje, že položka je odlišný od očekávání, obraz ve vaší mysli předtím, než se zobrazí položka.
Poznámky : Záležitosti, které nejsou uvedeny výše, musí být urovnány přátelskou cestou, prostřednictvím přátelských jednání! Bez ohledu na to, jaké otázky nebo problémy jste se setkal před prodej, v prodeji, nebo po prodeji, prosím, neváhejte nás kontaktovat. Princip našeho podnikání je představit vám příjemný zážitek z nakupování.
Jak víme, že nic není dokonalé ve světě. Tato sada není dokonalá, tam jsou možná málo skvrny a skvrny, nerovnoměrné barvy šíří, ale to je jen kouzlo ruční řemesla a každý ruční řemeslo je ve světě unikátní. Ale jsem si jist, že to bude ideální pro vás ve vaší ocenit oči!

Podrobné charakteristiky

Značka:
kouzlo domova
Materiál:
Pryskyřice
Styl:
Evropa
Téma:
Lidé
Styl:
Lidové Umění
Materiál:
Pryskyřice
Téma:
Lidé
Velikost:
About 9cm*9cm*18cm/Piece
NW:
O 0,3 kg/Kus
Barva:
Vícebarevný
Řemeslo:
Ruční Řezba, Malované a Sépie Efekt
Funkce:
Dekorace, Dárkové, Umělecké Sbírky a Suvenýry atd.
Aplikace Místo:
Domov, Kancelář, Kavárna, Hospoda, Hotel, výlohy a Restaurace atd.
Aplikace Poloze:
Plochý Povrch

Podobné produkty