• Poslední
Korean princezna pastorační noční ubrus malý ubrus kryt proti prachu lze přizpůsobit velikost

Korean princezna pastorační noční ubrus malý ubrus kryt proti prachu lze přizpůsobit velikost

Kč 292.00
Kč 317.60
Množství zboží
Současnost


Korean princezna pastorační noční ubrus malý ubrus kryt proti prachu lze přizpůsobit velikost
Pozornost :
1.obvykle to bude stát asi 1 měsíc, aby se vaše země zaslané China post air mail, ale v hot prodej ročních období (během nějaké zvláštní dny), to se může stát asi 2 měsíce. Pokud nemůžete čekat, že dlouho, prosím, dont místo pořadí. Doufáme také, že budete mít zboží co nejdříve, ale nemůžeme kontrolovat rychlost dopravy, velmi vám děkuji za vaše pochopení.
2.Pro nízká přepravní poplatek, to má poněkud riskantní během přepravy Suppoose tím, CPAM (China post air mail). Pokud máte strach, že přijdete o balík tím, CPAM, EMS nebo jiné kurýrů je navrhl. O nižší zisk , jsme vyhrál 't převzít úplnou odpovědnost ztrácí. Doufal, že si vaše laskavé pochopení.
Slouží popis
1. Všechny produkty, které nabízíme mají vysokou kvalitu a nejnižší cenu a můžete nastavit mix objednávky, bez minimální množství(MOQ);
2. Rychlé a Bezpečné dopravy EMS(5~10 dnů),UPS,DHL,atd(4~8 dny) ;
3. Připravíme vaše zboží ihned po obdrží vaši platbu a dá vám sledovací číslo poté, co jsme posílat své zboží, budeme obvykle odesílat te zboží do 48 hodin poté, co opustíte vaše platba, balíček bude ukázal na EMS systém o 1-2 dny;
4. Jakýkoliv dotaz, prosím, kontaktujte nás v prvním okamžiku. budeme odpovědět, jakmile je to možné;
5. Prosím, sledovat vaše zboží včas poté, co vyšleme nich;
6. Prosím, aby affirmance v době poté, co obdržíte zboží, pokud jste spokojeni s našimi službami, prosím, dejte nám pozitivní zpětnou vazbu. To bude velká podpora pro naši práci;
7. Budeme loď na výchozí adresu, pokud nechcete, informujte nás,a telefonní číslo je důležité, když necháte vaši adresu.
8. Nejsme odpovědni za jakékoliv nehody ,zpoždění nebo jiné problémy, které jsou odpovědnost z přepravní službu.
9. Kupující je odpovědný za veškeré daňové a/nebo daně účtované jejich zemi. A zboží bude Označeno jako "dárek" nebo "vzorek" pro vaše snadné celní odbavení a menší poplatek.
10. Kupující jsou zodpovědní za veškeré pojištění si myslíte, že to nutné.
Návrat Politiky
Pokud chcete vyměňovat položky, které obdržel, musíte nás kontaktovat do 7 dnů od obdržení vaší objednávky. A vy byste měli platit dodatečné přepravní poplatky vzniklé a položky, vrátil by měly být uchovávány v jejich původní stav.
Zpětná vazba
Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. Děkuji.
Podmínky
Pokud je zboží vadné, upozorněte nás prosím do 3 dnů od doručení.
Všechny položky musí být vráceny v původním stavu, aby vznikl nárok na vrácení peněz nebo výměnu zboží.
Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu. Budeme pracovat s vámi na řešení vzniklých problémů.

Podrobné charakteristiky

Specifikace:
30x40cm, 40x50cm, 40x60cm
Styl:
Moderní
Použití:
Svatba,Outdoor,Hotel,Banket,Párty,Domácí
Vzor:
Háčkované
Značka:
SexeMara
Funkce:
Vodotěsné
Tvar:
obdélník
Materiál:
Hadříkem
Vzor Typu:
Solidní
Technics:
Tkané

Podobné produkty