• Poslední
Wen Design Ručně Malované Černé Boty 82. Výsadkové Divize Vysoký Top Muži Ženy Plátno Ležérní Tenisky Vlastní Vulkanizované Boty

Wen Design Ručně Malované Černé Boty 82. Výsadkové Divize Vysoký Top Muži Ženy Plátno Ležérní Tenisky Vlastní Vulkanizované

Kč 869.00
Kč 1380.00
Množství zboží
Současnost


Wen Originální Design Ručně Malované Série Boty
Vytvořen v roce 2010, Wen byl prodej plátno boty Evropské a Americké trhy po mnoho let, a získal jednomyslnou chválu od zákazníků s vysokou kvalitou a jedinečností. Wen původně navržen plátno boty je jedním z nejvíce populární série, protože tento klasický boty styl je symbolem self-výraz a originální-ism ducha.
Materiál, zpracování, jedinečný design a všechny další podrobnosti Wen boty může pomoci vyjádřit svůj individuální styl, tak Wen boty musí být vaše první volba.
Klasické čisté barvy, jednoduché párování
Originální design, výraz osobnosti
Čína značka, mezinárodní kvality
Najít Své Boty Velikost
VEZMĚTE PROSÍM NA VĚDOMÍ :
ZMĚŘIT SVÉ NOHY, je jediný správný způsob, jak si vybrat velikost
Prosím, nosit ponožky na měření délka nohy.
Prosím, nezapomeňte zvolit správnou velikost na základě měření délka nohy.
KROK 1 : Postavte se rovně na tvrdém povrchu s patou proti zdi;
KROK 2 : Položte nohu na kus papíru přilepený k podlaze;
KROK 3 : Označte nejdelší část vašeho chodidla (dále heel-to-toe délky) na papír.Opakujte s druhou nohou, jako pravé a levé velikosti mohou být různé;
KROK 4 : Měření délky s pravítkem a zjistit velikost na níže uvedeném grafu.
Wen boty je Unisex.Velikost možnost je pro PÁNSKÁ US velikost, pokud budete nosit Dámské velikost,prosím převést své velikosti do (PÁNSKÁ US) velikost měřením.
Zvolit velikost větší, než je skutečný cm měření pro TUK nohy, nebo dáváte přednost nosit volnější.
Zavedení Produktů
Ručně malované boty je také nazýván Graffiti boty. Malíř maluje na boty v barvě ručně s použitím speciální pigment. Design může být všechno jako anime, výkres skutečného člověka, krajina, rostliny, postavy, atd. Ručně malované boty jsou nejen umělecká díla, ale také praktické využití.
Voda důkaz, pigment se používá na všechny boty Wen, takže si můžete umýt boty, ale prosím, nepoužívejte kartáč malovat silně nebo používat bělidlo, pračka není dovoleno.
Proces Malování
Vezměte Bělidlo boty jako příklad :
1. Nakreslete skicu
2. Vyplnit skici s barvou
3. Propracovaný design
4. Dokončit
Prázdné Boty
Podrobnosti o Boty
Obrázky Bot
Boty Mytí Úvod
1. Namočit boty s vodou;
2. Umýt boty s pravidelným mýdlem nebo detergentem;
3. Spláchnout mýdlo nebo čisticí prostředek pryč s čistou vodou;
4. Kryt na boty, povrch s tkání, než se dostanou suché, tohle je zabránit barvy z blednutí na slunci.
Kupující Čtení Způsobu Platby Daně/Vlastní Poplatek
Je to kupujícího odpovědnost zaplatit všechny daně a celní poplatky, které mohou být potřebné v některých zemích, ale budeme nabízet cokoliv, co můžeme udělat, aby pomoci uvolnit pozemky, a pokud víte, jak, aby se zabránilo daně nebo daňové nižší, kontaktujte nás před boty jsou dodávány.
Balení
Doprava Zpětnou Vazbu
Budeme dělat naše nejlepší, aby si vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je motivace, která nám pomůže nabídnout lepší služby. Pokud se vám líbí boty, prosím, nechte pozitivní zpětnou vazbu, která stojí méně než jednu minutu, pokud ne, prosím, kontaktujte nás svobodně, a budeme reslove problém co nejdříve.
Pozitivní zpětná vazba přináší extra $5 Sleva na další rozkazy od vás, nebo vaše přátele. Ve stejné době, sdílení tyto boty na sociálních sítích, jako je facebook, twitter, google+, instagram, atd může pomoci získat další 5% Sleva. Stačí kontaktovat a nabídnout nám vaše předchozí objednávky, čísla nebo odkazy na stránky, kde můžete sdílet boty, budeme revidovat a nižší cena pro vás. Extra sleva se vztahuje na všechny položky, včetně prodeje zboží.
Vrácení/Výměna
Vrácení nebo výměny jsou přijímány do 7 dnů od vás obdrží boty. Nejsme odpovědni za jakékoliv nákladní vrácené boty v nesprávné velikosti, které jste si vybrali sami. Vrátíme vaše peníze, nebo loď, kterou druhý pár ve správné velikosti, poté se vrátil boty dorazí.
Přizpůsobit Své Boty
Kontakt a nabídnout své nápady a obrázky na design, pak malířka bude malovat boty, jak chcete, k dispozici jsou 2 barvy pro vás vybrat :
Obchod Příběh
Vítejte Wenartwork, obchod Vlajkové lodi z Ručně Malované plátno boty a tištěné plátno boty. Wenartwork má více než 4 roky zkušenosti v nabízí canvas boty. Všechny boty jsou všechny o své uniquness a individualitu. Můžete najít různé design kreslených anime, výkres skutečného člověka, krajina, rostliny, atd. Lidé, kteří si koupili od nás používají tyto boty široce pro svatby, narozeniny, promoce, Vánoce, výročí, atd.
Wenartwork obchod má tým designérů vytvořit nový design na boty. One-to-one zákaznický servis štáby bude odpovídat okamžitě na každý dotaz, prosím, trpělivě čekat, když tam je žádné rychlou odpověď vzhledem k časové prodlevě. Zákaznický servis vás bude informovat o stavu od vás koupit.
Během posledních 4 let, obdrželi jsme mnoho pozitivních zpětných vazeb od zákazníků, což je hlavní motivací pro nás pokračovat. Jednou máma z Ameriky, napsal nám e-mail pro velké díky za boty si koupila pro její 2 synové, usmála se slzami jako kluci byli blázni ty boty a políbil ji, když viděl boty. Ve stejné době, jsme se naučili hodně od non-pozitivní zpětnou vazbu, která nám pomohla lepší služby a

Podrobné charakteristiky

Velikost Boty:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Název Oddělení:
Dospělé
Značka:
Wen
Typ Closure:
Krajka-Up
Výška Podpatku:
Byt (≤1 cm)
Vzor Typu:
Ručně Malované
Sezóna:
Zimní
Číslo Modelu:
NWS-90
Fit:
Hodí věrný velikosti, vezměte si normální velikost
Stélka Materiál:
Latex
Podšívka Materiál:
Plátno
Horní Materiál:
Plátno
Módní Prvek:
totem
Pohlaví:
Muži
Volba Velikosti:
NÁS muži velikost

Podobné produkty