• Poslední
Godox S-type Držák Bowens Držák pro Speedlite Flash Domýšlivý Softbox Honeycomb

Godox S-type Držák Bowens Držák pro Speedlite Flash Domýšlivý Softbox Honeycomb

Kč 390.00
Množství zboží
Současnost


Godox S-type Držák Bowens Držák pro Speedlite Flash Domýšlivý Softbox Honeycomb
Popis :
Nové Godox S-type Speedlite Držák trvá horizontální hlavy blesku montáž další krok dále, i když, upínací hlavy blesku, spíše než pásky v místě, jako Phottix držáku.
Jako optimální patentovaného výrobku, Godox S-type speedlite držák je lepší : all-in-one, menší velikosti, přenosném provedení, bez montáž/demontáž a snadnou montáž systému. Rychle přidat Bowens-montáž osvětlení příslušenství pro kreativní světelné efekty.
Vlastnosti : Žádné pre-montáž a post-demontáž. Menší velikost, lehčí, a méně obsazeného prostoru Unikátní speedlite montáž cesta : vodorovně nebo svisle balení speedlite tělo Spolehlivé upevnění : nevyžaduje pro suchý zip, žádný tlak na hotbota, žádné kovové škrábance na blesky speedlite Montáž velikost je nastavitelná, aby se vešly všechny značky blesky speedlite a dokonce i Godox AD360 Bowens montáž dodává nejvíce studio flash příslušenství, například softbox, reflektor, krása jídlo, atd. Deštník vstupní otvor je k dispozici a nastavení osvětlení směrem s rukojetí je podporován.
Specifikace : Model : S-type Struktura : Stlačený a plochá struktura zabírá málo místa. Způsob montáže : Speedlite tělo je držet a stanoví velká hora, která poskytuje stabilní a bezpečnou podporu. Instalace : Ne pre-montáž a post-demontáž. Funkce : S Bowens-mount, Rychlost prsten, Deštník vstup, Směr-nastavitelná rukojeť, Horizontálně pohyblivou schopností. Materiál : Odolné plasty Rozměr (L x W x H) : Přibl. 15×5.5×22cm Hmotnost : Přibl. 410g
Doporučujeme Produkty, Horké Produkty

Podrobné charakteristiky

Rozhraní:
S-typ Držák Bowens Montáž
Materiál:
Plastové
Model:
S-typ Držáku
Kompatibilní Značka:
Sony, Minolta
Značka:
FotoPal

Podobné produkty